Úvod » Výsledky » Reportáže 2015/2016

SK Rejšice – AFK Sokol Semice 1:1 (0:1), PK 3:2

publikováno 11.08.2015 (aktualizováno 17.08.2015)

Horká premiéra

Úmorné vedro zpomalovalo tempo hry. Dle očekávání se Semice zatáhly na vlastní půlku a sázely na brejky. Rejšice se snažily kombinovat a dobývat semickou tvrz. Hostům taktika vycházela. Už v úvodu se vytáhli oba rejšičtí stopeři proti míči a za ně si naběhl kanonýr Koštíř, který neomylně po kličce brankáři otevřel skóre. V obraně Semice stačily úspěšně odvracet centry a blokovat střely. Naopak v 33. min. vyběhnuvší Tvaroh tváří v tvář Holanovi vykopl jeho gólovou střelu na 0:2. Na druhé straně Falta i Bělík zakončovali z velmi dobrých pozic, ale nic jim do sítě nepadlo tak jako v přípravě. Ve druhém poločase musely Rejšice hodně přidat, aby neodešly s prázdnou. Podařilo se to jen částečně. Falta opět nebyl gólový. Pak Zikmunda v 56. min. po zemi naservíroval zleva před bránu Kořínkovi tutovku. Ten centr jen štrejchnul, a balón se odrazil od tyče. Trenér Hruška sáhl k dvojímu střídání, aby hru oživil. Recept na soustředěnou obranu ukázal stoper Pečínka. Z poměrně velké dálky před čtvercem si narazil s Kořínkem, vběhl do vápna a prostřelil na zadní brankáře Štrupla. Zasloužené vyrovnání už domácí nedokázali v krátkém čase korunovat vítěznou brankou. Naopak Koštíř v první minutě nastavení téměř z poloviny spíše centroval, než střílel a brankář Tvaroh vysoký míč kontroloval jen do té chvíle, než mu přistál na břevně. Hlavní rozhodčí nechal hráče v každém poločase občerstvit dokonce dvakrát. Ke slovu následně přišla povinná novinka v krajském přeboru, totiž střelba pokutových kopů. Od začátku tahaly Semice za kratší konec. Rozhodnutí odmítl Pečínka. Až Kořínek vystřelil Rejšicím bod navíc, když Tvaroh penaltu Machalovi lapil.

Branky: 79. Pečínka – 7. Koštíř. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 1:1. Diváci: 115.

Pokutové kopy: Sameš, Kučera, Kořínek – Neuhausel, Bošina.

Rejšice: Tvaroh – Lacina, Kopecký (87. Putorík), Pečínka, Sameš – Bělík, Kučera, Maňas (72. Karela), Falta – Kořínek, Zikmunda (72. Páník).

Semice: Štrupl - Neuhausel, Novotný, Bošina, Novák (46. Duška) – Tyityiš (30. Bubeník), Jareš Š. (60. Bříza), Jareš M., Kutifel (75. Machala) - Koštíř, Holan (92. Kůrka).