SK Rejšice – SK AFK Sokol Semice 1:0 (0:0)

publikováno 30.03.2015

Důležitá výhra zbytečně skromným rozdílem

Domácí se už od prvního hvizdu usadili na polovině Semic a začalo kombinační dobývání jejich tvrze. Nejčastěji se do šancí dostával Zikmunda. Tu největší zakončoval v 32. min., kdy překonaného brankáře zastoupil na čáře obránce Samek. V další hlavičkoval Kopecký po trestném kopu nepřesně. Hosté podnikali ojedinělé výpady, se kterými si brankář Výda poradil.

Po přestávce si Zikmunda narazil s Maňasem a řítil se sám na Štrupla, ale míč mu utekl. Maňasovi hlavičku pod břevno, po centru Bělíka, brankář vyrazil jen k Samešovi, jehož dorážka minula zadní tyč. Po kombinaci na jeden dotek Maňase, Jona a Bělíka otevřel skóre prvně jmenovaný po zemi podél gólmana. V 69. min. si naběhl na prudký centr Zikmundy v pokutovém území Sameš, ale hlavou v pádu netrefil. Pak pronikl ze strany do vápna Bělík, přesně našel na prostředku Zikmundu, který ležícího Štrupla ani neohrozil, protože nastřelil po zemi nohy obránce. Po následném rohu Putorík z malého vápna vysoko přestřelil. Druhý pojišťovací gól byl opravdu na spadnutí. Na druhé straně se obtočil Koštíř kolem obránce a jeho střelu musel likvidovat spolehlivý Výda. Stejně tak i další jeho střelu po odraženém míči. Semicím ubíhal čas, a tak nakopávaly dlouhé míče a spoléhaly na standardní situace, kterých silně přibývalo. Nebezpečně vypadala hlavička střídajícího Machaly z rohového kopu dvě minuty před koncem vedle tyče. Rejšice už žádné přečíslení nevyužily, i tak dotáhly svojí celozápasovou nadvládu do tříbodového konce. Drží tak stále jarní neporazitelnost a směřují do klidného středu tabulky.

Branka: 63. Maňas.

Rozhodčí: Benák. ŽK: 4-1. Diváků: 85.

Rejšice: Výda – Dufek, Kopecký, Jon, Karela – Bělík, Kučera (92. Lacina), Putorík, Maňas (87. Krichebauer), Sameš (69. Páník) – Zikmunda (78. Štěpán).

Semice: Štrupl – Duška (87. Šimůnek), Bošina, Novotný, Samek – Neuhausel (71. Machala), Jareš, Švarc, Kutifel – Koštíř, Holan.

Obrázky k článku