Úvod » SK Rejšice "A" » Aktuality

Rozhovor s trenérem

publikováno 06.01.2015

Ohlédnutí trenéra za podzimní částí soutěže

1. Jaký byl fotbalový podzim 2014 očima trenéra?

Vstupovali jsme do nové sezóny jako malinkatý klub, který dosáhl něčeho neuvěřitelného a zároveň jsme chtěli, aby v kraji věděli, že existuje vesnice Rejšice, a že fotbalem, jaký se dělá v Rejšicích, se dá dosáhnout sportovního úspěchu poctivou prací všech, kteří se podílí na chodu klubu.
Po sportovní stránce hodnotím podzim takto: "Určitě jsme nezklamali herně. Dokázali jsme, že v týmu je síla.". Trošku co mě mrzí, ale takový je fotbal, že jsme zbytečně ztratili body (Klecany, Semice, Rakovník, Beroun, Nymburk). Uhrát více bodů, tak jsme nemuseli být tam, kde jsme.

2. Jaké jsou týmové cíle na druhou polovinu sezóny?

Týmové cíle jsou zachránit soutěž týmovou prací a srdcem, a ne někde v zákulisí.

3. Na co se zaměříte nejvíce na soustředění v Osečné?

Určitě se zaměříme, jako vždy, na stmelení týmu a hlavně na fyzickou kondici. Někteří se zaměřují i na zlepšení v hraní FIFA na XBoxu...

4. Získal tým nějaké posily?

Momentálně tým žádné posily nezískal.