Úvod » Výsledky » Reportáže 2014/2015

SK Rejšice "B" - Sokol Chotětov 1:3 (1:2)

publikováno 04.11.2014

Souboj nejlepších, zabetonovaná obrana lídra tabulky, brejky a tři střelecké pokusy Chotětova na bránu. To byla druhá domácí ztráta rejšické rezervy a propad na 3.místo tabulky

10.kolo, sobota 25.10.2014, od 10:30
SK Rejšice "B" - Sokol Chotětov 1:3 (1:2)

Rejšice se těšili na krásné fotbalové vystoupení prvního s druhým a na fotbalový zážitek. Chotětov pak ale předváděl antifotbal, který měl do fotbalu hodně daleko. Urputné bránění, místy až otravně nefotbalové splnilo účel a Chotětovští si odvezli tři body za výhru. Za zvolenou taktiku a efektivitu palec na horu, za předvedený výkon zoufalé oddechnutí.

První poločas začal vcelku jasně a výsledek vyzníval již od prvních minut pro Rejšice, když se hned v první minutě trefil kapitán Benda. Zdálo se, že zápas bude jasná záležitost. Hosté betonovali a betonovali a nám utíkali a utíkali až nám v prvním poločase dvakrát utekli, v obou případech po levé straně a ujali se vedení 1:2. Prd bylo platné rejšickým, že do soupeře bušili, když nedokázali soupeři vstřelit gól, a to ani záložníkovi, který naskočil už v osmnácté minutě za zraněného brankáře hostů. Účet prvního poločasu? Rejšice 12 střel, 3 na bránu a 1 gól. Chotětov 4 střely, 2 na bránu a 2 góly. Stav 1:2

Druhý poločas začal vyloženě v režii rejšické rezervy a dobrých dvacet minut nevěděl Chotětov kam dřív skočit. Ovšem do zahuštěného soupeře rejšičtí bušili horem dolem, ale prosadit se nedokázali. Až v sedmdesáté minutě se lámal chleba, když první únik hostů ve druhém poločase a první střelou na branku v témže poločase odskočili Chotětovští na rozdíl dvou branek, tedy 1:3. Rejšice otevřeli hru, a to i přesto že od padesáté osmé minuty hráli jen v deseti se snažili Chotětov přehrát. Marná snaha, konec, prohra. Ve druhém poločase měli Rejšice 7 střel, 3 na bránu a 0 gólu, Chotětov měl 4 střely, 1 na bránu a 1 gól.

Co říct závěrem? Omlouváme se Strašnove, přijedeme k vám s beton taktikou a vezmeme si 3 body. Bude to sice hrůza, ale jak je vidět, účel světí prostředky.