TJ Sokol Zásmuky – SK Rejšice 0:3 (0:1)

publikováno 28.04.2014 (aktualizováno 01.09.2014)

Pomalejší rozjezd, přesvědčivý závěr

Na měkkém a velmi nerovném terénu se Rejšicím kombinace v 1. poločase nevedla, tak se alespoň často pokoušeli o střelbu. S Marešovou a Horváthovou střelou si brankář poradil a Kučerova hlavička směřovala těsně nad branku. Vysvobozující gól do šatny vstřelil z puntíku hlavou Maňas po centru Bělíka.

Po přestávce vyprášil rukavice gólmana s rozběhem razantně Lacina. Definitivní zlom v utkání znamenal knokaut Hermana v pokutovém území vyběhnuvším brankářem. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Horváth. Herman ještě dorazil na zadní tyči do prázdné brány Kučerovu střelu, ale asistent zvedl praporek. Pak natáhl z 30 m Bělík, ale gólman Zásmuk projektil vyrazil. V tu dobu se již domácí prakticky nedostávali za polovinu hřiště. Frustraci si vybil domácí kapitán na Bělíkovi a inkasoval ihned eso. Závěr utkání byl v režii mladého Horvátha. Nejprve prokličkoval středem pokutového území, ale gólovou střelu mu ještě domácí obrana zblokovala. Potom ho domácí zapomněli za bukem, udělal kličku brankáři, ale z úhlu zařízení netrefil. Hrající trenér Hruška, který byl na hřišti sotva pět minut, předvedl svým svěřencům narážečku na vápně. Překvapené Zásmuky spoléhaly na domnělý ofsajd. Nakonec Horváth dostal od trenéra přihrávku předloženou na zlatém tácu a bránu zívající prázdnotou nemohl minout. Zásmuky neohrozili gólmana Tvaroha za celý zápas ani jednou, a tak po právu okupují sestupovou příčku.

Branky: 42. Maňas, 57. z pen. a 89. Horváth.

Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: 2-1. ČK: 1-0. Rohové kopy: 1-9, střely na bránu: 0-9.

Zásmuky: Kubelka – Janoušek, Tománek, Čapek (76. ČK), Borovička – Mašín, Krombholz, Benda, Sobotka (41. Chábera), Jonáš (69. Olah) – Durňák.

SK Rejšice: Tvaroh – Lacina, Kopecký, Jon – Putorík – Kučera (84. Hruška), Maňas (77. Karela), Mareš (67. M. Rys) – Horváth, Herman, Bělík.

« 03 / 2024 »