TJ Sokol Pěčice – SK Rejšice 0:3 (0:0)

publikováno 04.09.2013 (aktualizováno 01.09.2014)

V předkole poháru SKFS se střetli loňští soupeři z I.B třídy s vyrovnanou bilancí. Podobně vyrovnaný byl i 1. poločas. Přes domácí obranu se hosté nemohli zpočátku prosadit a ti hrozili naopak nebezpečně z protiútoků. Oslabení pro domácí znamenalo odstoupení kapitána Hubače již v 10. min. pro svalové zrnění. První šanci měl Horváth z trestného kopu od postranní čáry mířeného do šibenice, jež zastavilo břevno. Hned nato palbu do břevna opětoval na druhé straně Volf, následně Valenta ze strany do přední tyče. Po čtvrthodině hry opět Volf mířil tentokrát pod břevno a Špoták s velkou námahou jeho střelu nadzvedl přes. Vzápětí Kiceluk ve vápně z výhodné pozice přestřelil. Pak ostřelovali branku soupeře zase chvilku hosté. Menčík podél branky vedle, Hojsákovi skákající střelu Dufek vyrazil a Rys přestřelil.

Druhá půle byla už výrazně jinačí, zvláště když Horváth vběhl do vápna a k zadní tyči otevřel skóre. Za tři minuty Jon vyslal Menčíka, který utekl obráncům a před vybíhajícím Dufkem přiklepl Hermanovi. Dufek ještě robinsonádou skočil do očekávané střely, ale Herman mazácky zasekl a do prázdné brány zápas prakticky rozhodl. Za další tři minuty mohl Menčík navýšit vedení Rejšic, ale trefil padajícího brankáře do nohy. Pak mohli bojovné Pěčice korigovat výsledek. Rohový kop zakončili k tyči překonaného Špotáka, kterého však zastoupil na brankové čáře Hojsák. Ještě se za obranou zapomněl Valenta a zleva nastřelil další tyč. To už Rejšice prostřídali. Ke slovu se dostal i hrající trenér Hruška. První pokus o technickou střelu na zadní tyč mu Dufek odvrátil, ale po zpětné přihrávce od Horvátha brankáře propálil mezi nohy. Těsně před koncem po krásné kombinaci vystřídavších hráčů na jeden dotek po levé straně se naběhnuvší Hofírek dostal až sám před Dufka, ale na zadní tyč mířil v záklonu a přestřelil.

Branky: 57. Horváth, 60. Herman, 84. Hruška.

Rozhodčí: Kuka.

TJ Sokol Pěčice: Dufek – Jonáš Jakub (46. Heřmanský), Mulač, Kučera, Košťál P. – Beran, Volf, Hubač (10. Čapek), Valenta – Košťál D., Kiceluk (46. Jonáš Jan).

SK Rejšice: Špoták – Musil, Jon (66. Nastoupil), Kopecký (66. Putorík), Mareš (72. Hofírek) – Rys (77. Hruška), Kučera, Horváth, Hojsák – Herman, Menčík.

Panska moda na Zoot.cz